Persinformatie

Informatie Faculteit Luchtvaart- en Ruimtevaarttechniek
Ineke Boneschansker
T: 015 278 5361
E: i.boneschansker@remove-this.tudelft.nl

Voor algemene vragen neemt u contact op met 'Informatie TU Delft', tel. 015 278 9111.
Indien u persgerelateerde vragen heeft, kunt u onderstaande wetenschapsvoorlichters en woordvoerders bereiken via de genoemde gegevens.

Wetenschapsvoorlichting

Wetenschapsvoorlichter
Health en Sports Engineering  

Wetenschapsvoorlichter
Robotics, Delft Global
en 3D-printing

Wetenschapsvoorlichter
Climate, Safety & 
Security en Big Data

Claire Hallewas
T: 015 278 8499
C.R.Hallewas@remove-this.tudelft.nl
 http://twitter.com
/ClaireHallewas

Ilona van den Brink
T: 015 278 4259

I.vandenBrink@remove-this.tudelft.nl

 http://twitter.com
/IlonavdB


Roy Meijer
T: 015 278 1751
R.E.T.Meijer@remove-this.tudelft.nl 
 http://twitter.com
/RoyMeijer

Trainee Wetenschaps-communicatie

Wetenschapsvoorlichter
Deltas, Infrastructures
& Mobility en Transport 

Wetenschapsvoorlichter
Energy en Process Technology

Wendy Dallinga
T: 015 278 7538
W.M.Dallinga@remove-this.tudelft.nl
 http://twitter.com
/WendyDallinga

Vacature
T: 015 278 8733
M.H.M.Kester@remove-this.tudelft.nl

 

Sharita Balgobind

T: 015 278 1588

U.S.Balgobind@remove-this.tudelft.nl
 http://twitter.com
/Sharita_B
  


Woordvoerders

Karen Collet
T: 015 278 5408
K.Collet@remove-this.tudelft.nl
 http://twitter.com
/KCollet

Michel van Baal
T: 015 278 5454
M.vanBaal@remove-this.tudelft.nl
 http://twitter.com
/MichelvanBaal

Naam auteur: Webredactie LR
© 2017 TU Delft

Metamenu